ندا مهدیوند 15 روز پیش
بازدید 90 بدون دیدگاه

نشانه های جنین پسر در دوران بارداری

نشانه های جنین پسر در دوران بارداری:

بعد از ورود به آستانه ی حاملگی یکی از مهم ترین سؤالاتی که ذهن پدر و مادر را به خود مغشوش میسازد، جنسیت فرزند است. مطمئناً تغییرات و دگرگونی هایی در جسم و روحیات مادر رخ میدهد، که نشانه ی دختر بودن و یا پسر بودن جنین خواهد بود. قطعاً برای شما مادران عزیز هیجان انگیز میباشد، که هر چه سریع تر جنسیت جنین خود را کشف نمایید. آیا نشانه های بارز و معینی وجود دارد؟ و امّا نشانه ی جنین پسر در دوران بارداری چیست؟ و ما نیز در لوکسیون تمایل داریم، شما دوستان عزیز را با نشانه های جنین پسر به خوبی آشنا نماییم.

((نشانه های جنین پسر در دوران بارداری))

پسر بودن جنین چه تغییراتی در مادر او به وجود می آورد؟

ممکن است، پوست دست شما خشک شود! و یا آنکه با آکنه ی دوران بارداری مواجه شوید. بهتر است این چنین بگوییم که شما به این هنگام باید منتظر تولد نوزاد پسر باشید.
به هنگامی که شما باردار میشوید، شما خوشحال و سر زنده میشوید. امّا یکی از نکات مهم در دوران بارداری، جنسیت جنین داخل رحم مادر است. ما در این قسم از لوکسیون تمایل داریم شما دوستان را با نشانه های جنین پسر در دوران بارداری به خوبی آشنا نماییم. از این جهت بهتر است در ادامه ی متن با ما همراه باشید.

دوستان عزیز در صورتی که تمایل دارید با نشانه های جنین دوقلو در مادران عزیز آشنا شوید، بر روی لینک زیر کلیک فرمایید.

نشانه-های-جنین-دوقلو-در-مادران-عزیز

علائم پسر کوچولوها در دوران بارداری:

برخی از علائم قابل توجه، داشتن یک پسر بچه ی بامزه در روند بارداری:

بیماری های صبحگاهی در مادران باردار؛ نداشتن بیماری صبحگاهی به هنگام بارداری پسر:

ممکن است شما به هنگام صبح با بیماری صبحگاهی و یا حالت تهوع مواجه نشوید. در این هنگام به احتمال زیاد فرزند شما پسر خواهد بود.

تپش قلب به هنگام بارداری پسر:

ممکن است شما نیز ضربان قلب جنین خود را متوجه شوید. در صورتی که ضربان قلب نوزاد شما کمتر از 140 بار بتپد، به احتمال زیاد فرزند شما، پسر خواهد بود.

بروز آکنه بر روی پوست مادر به هنگام بارداری پسر:

یکی از علائم پسر بودن نوزاد شما، بروز آکنه بر روی پوست شما میباشد. در دوران بارداری نیز به دلیل تغییرات هورمونی و نیز عدم تعادل دچار دگرگونی های پوستی خواهید شد. مطمئناً جوش زدن میتواند یکی از نشانه های بارداری پسر باشد.

استقبال از غذاهای ترش، از جمله نشانه های جنین پسر در دوران بارداری:

ممکن است شما نیز ویار به میل نمودن غذاهای ترش و تند نیز از خود نشان دهید. قطعاً ویار به میل نمودن غذاهای تند و شور نیز میتواند، از جمله نشانه های پسر بودن فرزند شما باشد.

تغییرات شکم در دوران بارداری پسر:

تغییراتی که در شکم شما ایجاد میشود، لازم است مورد توجه قرار گیرد. ممکن است شما نیز نتوانید ابزار و وسیله های سنگین را حمل نمایید، توجه داشته باشید این عامل نیز از جمله عوامل پسر بودن فرزند شما میباشد.

دگرگونی در شخصیت:

جنسیت جنین شما مادران عزیز میتواند تغییر و دگرگونی بسیار کمی در رفتار شما داشته باشد. بانوانی که با دگرگونی های تهاجمی و نیز جسورانه در رفتار خود مواجه میشوند، احتمال دارد، یک نوزاد پسر را حمل نمایند.
بهتر است بدانید؛
جنبه ی رفتاری مادر با بالا رفتن سطح تستوسترون دارای ارتباط مستحکم میباشد.

سایز سینه ی یک مادر که جنین پسر در شکم میپرورد:

به هنگام بارداری سایز سینه های مادر دچار تغییر میشود. این نیز به دلیل انباشته شدن شیر در سینه های مادر و تأمین، تغذیه ی مورد نیاز نوزاد است. به هنگامی که شما نیز یک نوزاد پسر را در شکم خود حمل مینمایید، سینه ی سمت چپ شما کوچک تر از سینه ی سمت راست شما خواهد بود.

دمای پای مادر به هنگام پسر بودن نوزاد:

ممکن است در روند بارداری به صورت مداوم و نیز پی در پی چنین حس نمایید که پاهایتان سرد است. این نیز میتواند یکی از نشانه های بارز و قطعی پسر بودن فرزند شما باشد.

رشد چشم گیر موهای مادر به هنگام بارداری نوزاد پسر:

ممکن است رشد موهای شما به شدّت به روند خود ادامه دهد. از جمله دیگر نشانه های پسر بودن جنین شما، رشد چشم گیر موهای شما میباشد. بهتر است به رشد موهای خود در روند بارداری توجه نمایید.

جهت گیری خواب مادر:

ممکن است شما نیز اغلب احساس خستگی و بی حالی داشته باشید. در چنین حالاتی اگر شما تمایل خود را جهت خواب به سمت چپ نشان دهید، میتواند نشان دهنده ی پسر بودن جنین شما نیز باشد.

به دستان خود توجه کنید:

ممکن است در روند بارداری دستان شما خشک شود و گاه نیز ترک خورد. آیا به دستان خود توجه کرده اید؟ این نیز میتواند، نشان دهنده ی پسر بودن فرزند شما باشد.

افزایش چشم گیر وزن مادر در دوران بارداری:

درست است، شما نیز در دوران بارداری با یک شکم گرد مواجه میشوید.
ولی به وزن خود و افزایش آن بی توجه نباشید، چرا که افزایش وزن مادر در دوران بارداری، میتواند ارتباط مستقیمی با جنسیت جنین داشته باشد.
ممکن است شما، بخش اعظم وزن خود را در قسمت شکم خود احساس نمایید، در این هنگام به احتمال زیاد فرزند شما پسر خواهد بود. گاه نیز ممکن است مادران عزیز افزایش وزن را در تمامی نقاط بدن خود احساس نمایند، بی شک فرزند آن مادران دختر خواهد شد.

نکات پایانی:

ما نیز در این متن سعی نمودیم، شما دوستان عزیز را با نشانه های جنین پسر در دوران بارداری آشنا سازیم. شما دوستان عزیز میتوانید، با توجه به نشانه های قید شده در قسمت فوق، به خوبی در خانه جنسیت جنین خود را تشخیص دهید.

از شما عزیزان خواستار هستیم نظرات خود را در راستای رضایت خود از مطالب فوق بیان نمایید. ((ممنون از همراهی شما عزیزان)).

نظرات کاربران

 • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
 • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
 • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
 • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • موجودی
 • افزودن به سبد خرید
 • توضیحات
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • تنظیمات بیشتر
 • ویژگی ها
 • Custom attributes
 • زمینه های دلخواه
مقایسه