تازه ها

مشاهده همه
1 هفته پیش
ندا مهدیوند

فوبیا از موش و شیوة درمان آن

ترس از موش: آیا برای شما و یا اطرافیان شما، ترس یا فوبیا از موش رخ داده است؟ فوبیا از موش به گونه¬ای از ترسِ پی در پی، مداوم و غیر معقول از هر نوع موش گفته می¬شود. به هنگامی که شخص، مبتلا به فوبیا از موش، با منبعِ ترسِ خود رو به رو می¬شود، واکنش بسیار شدیدی را از خود نشان می¬دهد. جالب است بدانید در این نوع از فوبیا، شخص مورد نظر حتی با تصور نمودن تصویر موش در ذهن خود، دچار اضطراب و استرس می¬شود. حال در برخی از مواقع او از مکان مورد نظر فرار می¬کند، گاه نیز علائم با گوناگونی هم¬چون: تندتر شدن تنفس خود، شدید شدن ضربان قلب، تعرق، و ... مواجه می¬شود. حال ما آن¬چه که تمایل داریم در این مرحله از لوکسیون به آن بپردازیم، فوبیا از موش و شیوة درمان آن است. خوشحال می¬شویم تا پایان متن ما را همراهی کنید.

1 هفته پیش
ندا مهدیوند

فوبیا از ماهی و شیوة درمان آن

فوبیا از ماهی به گونه¬ای هراس شدید، پی در پی، غیر عقلانی از هر گونه ماهی گفته می¬شود. شخص مبتلا به فوبیا به هنگام برخورد با منبع هراس خود، برخوردها و واکنش¬های بسیار تند از خود نشان می¬دهد. در این گونه از فوبیاها، شخص مورد نظر حتی با تصور یک ماهی در ذهن خود دچار استرس و اضطراب می¬شود. شخص مورد نظر گاه ممکن است از آن مکان فرار کند. گاه نیز ممکن است علائم بسیار شدید جسمانی از خود نشان دهد، همانندِ: ضربان بسیار شدید قلب، تند شدن تنفس، تعرق و ... . حال آن¬چه که ما نیز تمایل داریم در این متن مورد بررسی قرار دهیم، فوبیا از ماهی و شیوة درمان آن است. از شما می¬خواهیم تا پایان متن همراه لوکسیون باشید.

1 هفته پیش
ندا مهدیوند

فوبیا از گربه و شیوة درمان آن

فوبیا از گربه نوعی ترسِ بسیار شدید، پی¬درپی و غیر عقلانی از تمامی گونه¬های گربه است. شخص مبتلا به فوبیا به هنگام رویارویی با فوبیای خود، علایم بسیار شدید از خود بروز می¬دهد. در این¬گونه از فوبیا، شخص مورد نظر حتی با دیدن تصویری از گربه، از خود واکنش نشان می¬دهد و دچار استرس و اضطراب می¬شود. شخص مورد نظر گاهی نیز از آن مکان پا به فرار می¬گذارد و گاهی ممکن است برخی از علائم همانندِ: شدّت ضربان قلب، تعرق، دلهره، و ... را از خود نشان دهد. حال آن¬چه که ما تمایل داریم در این متن از لوکسیون به آن بپردازیم و مورد بررسی قرار دهیم، فوبیا از گربه و شیوة درمان آن است. لطفاً تا پایان متن لوکسیون با ما همراه باشید.

1 هفته پیش
ندا مهدیوند

فوبیا از عنکبوت و شیوة درمان آن

فوبیا و یا هراس از عنکبوت نیز از جمله اختلال¬های اضطرابی است که فرد دچار هراس شدید، بیش از حد معقول و پی¬درپی از عنکبوت می¬شود. در این اشخاص حتی تصور کردن عنکبوت می-تواند منجر به هراس و واکنشی شدید شود. به منظور درمان این¬گونه فوبیاها، شما دوستان می¬توانید از برخی روش¬ها بهره¬مند شوید. چرا که فوبیا از عنکبوت، می¬تواند بخش¬های مختلفی از زندگی اشخاص را مختل نموده و تحت¬تأثیر خود قرار دهد. به همین دلیل است که ما این قسمت از مقالة لوکسیون را به فوبیا از عنکبوت و شیوة درمان آن اختصاص داده¬ایم. از شما خواستاریم تا پایان متن مقاله ما را همراهی نمایید.